Dla firm:

Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne to pomysł na nietuzinkowe spotkanie, prezentację czy sposób na kulinarną integrację. To nie tylko doskonała forma praktycznego przedstawienia produktu i poznania go przez uczestników, ale również sposób na zaprezentowanie danej kuchni czy techniki kulinarnej. Zajęcia kulinarne dopasowywane są do potrzeb Klienta. Ich poziom, zakres i charakter ustalany jest indywidualnie. Dążymy do tego, by każde wydarzenie organizowane w CookUp było niepowtarzalne, wyjątkowe i by sprawiało radość. Wierzymy, że wspólne gotowanie ułatwia komunikację i sprzyja budowaniu dobrych relacji. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem zajęć, ale również wyborem prowadzącego, doborem menu na warsztaty, przygotowaniem scenografii czy fotorelacji z wydarzenia itp. Szczególną uwagę przywiązujemy do detali, które sprawiają, że zajęcia są niepowtarzalne. więcej »

Spotkania prasowe

Duża przestrzeń studiów (jedno blisko 200-metrowe oraz drugie 320-metrowe z niezależnym, mniejszym i bardziej kameralnym mini-studiem), umożliwia nam organizację niebanalnych spotkań prasowych w formie śniadania/lunchu/brunchu/obiadu czy kolacji prasowej połączonej z gotowaniem na żywo, bądź warsztatami kulinarnymi dla dużej liczby osób. Możliwe jest również wykorzystanie studia do organizacji standardowej konferencji prasowej. Oprócz miejsca w studiach przeznaczonego do prowadzenia zajęć kulinarnych dysponujemy przestrzeniami degustacyjnymi oraz przyjaznymi strefami wypoczynkowymi. To, co wyróżnia nas od innych tego typu miejsc to kompleksowa usługa – CookUp to nie tylko przestrzenie do wynajęcia, ale również kompleksowa usługa polegająca na organizacji cateringu, scenografii, upominków dla uczestników spotkania, press kitów, obsługi recepcyjnej, fotograficznej itp. więcej »

Spotkania dla pracowników

Mogą mieć formę zajęć praktycznych z gotowania, a także pokazów kulinarnych, firmowych śniadań, obiadów czy kolacji oraz warsztatów o charakterze integracyjnym. W CookUp możesz zorganizować również kameralne imprezy firmowe. Możemy po prostu udostępnić Ci przestrzeń lub możesz skorzystać z kompleksowej usługi, w ramach której zajmiemy się przygotowaniem całego wydarzenia. więcej »

Sesje zdjeciowe

Loftowy charakter studiów CookUp tworzy ich unikalny klimat. Podczas sesji kulinarnych do dyspozycji Klienta jest wysokiej jakości sprzęt kuchenny oraz zastawa stołowa, dzięki czemu można przygotować potrawy do sesji na miejscu. Dodatkowym atutem studiów jest neutralna aranżacja, która pozwala na dopasowanie wnętrza do potrzeb scenografii. więcej »

Gotowanie na żywo

Ta niestandardowa formuła pozwala przyjrzeć się z bliska pracy tych, którzy z gotowania uczynili swoją życiową pasję. To inspirujące prezentacje dań połączone z degustacją przygotowaną przez naszych prowadzących. Menu i forma prezentacji jest konsultowana z Klientem. Gotowanie na żywo może być niebanalną formą na przyjęcie wyjątkowych gości, zajęcia integracyjne, firmowe spotkania czy prezentacje. więcej »

Private dining

Jeśli jesteś zmęczony wyszukiwaniem coraz to nowych miejsc na przyjęcie gości, a jednocześnie lubisz podróże kulinarne, to private dining jest dla Ciebie. Ty wybierasz temat, my rekomendujemy kucharza, wspólnie ustalamy menu i charakter spotkania. Nie tylko zorganizujemy przyjęcie, ale również zajmiemy się przygotowaniem wyjątkowej scenografii oraz obsługą kelnerską. A co najważniejsze – nie będziesz musiał zmywaćJ To pomysł na niezapomniane imieniny, urodziny, rocznice i inne uroczystości. Za każdym razem możemy zabrać Cię w inny kulinarny zakątek świata, gdzie w kameralnej, niepowtarzalnej atmosferze spędzisz czas z najbliższymi. więcej »

Pokazy kulinarne

Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi, dla których kuchnia jest całym życiem. Chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i kunsztem kulinarnym, nie tylko podczas warsztatów, ale również wyjątkowych prezentacji z gotowaniem na żywo. więcej »

Catering

Na specjalne życzenie zajmujemy się przygotowaniem poczęstunku zarówno na wydarzenia organizowane w CookUp jak również imprezy zewnętrzne. Współpracujemy z wyjątkowymi kucharzami, co pozwala nam stworzyć niestandardową ofertę, której nie znajdziesz w żadnej restauracji. Szczególną uwagę przywiązujemy do sposobu serwowania dań. Skupiamy się na detalach, które tworzą ich charakter. Wykorzystujemy świeże kwiaty i zioła, wstążki, słoiki, szklane butelki, kolorowe słomki, drewniane skrzyneczki, piękne obrusy i wszystko to, co sprawia, że przygotowywane dania smakują jeszcze lepiej. Naszą przewagą jest elastyczność: Ty określasz temat, a my podajemy go w wyjątkowy sposób z dbałością o najmniejszy szczegół. więcej »

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu