Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 14 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu (poniedziałki lub poniedziałki i piątki; zajęcia z wypiekania chleba w sobotę). Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Zapisy: studio@cookup.pl Kontakt: 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1900 zł za osobę | Termin: zima 2019 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (soboty). Każde z nich potrwa ok. 4 - 5 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 2500 zł za osobę | Termin: 16.02 – 3.03.2019 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Listopad
 • 2018-11-17 - Coffee Time

  Zapraszamy na aromatyczne, sobotnie przedpołudnie z kawą w roli głównej. Warsztaty poprowadzi Uri Wollner, właściciel znanej wśród miłośników kawy kawiarni Co Phi na warszawskim Śródmieściu. W ruch pójdą syfony, chemexy, kawiarki i flipy. Będzie też specjalnie przygotowana na zajęcia kawa oraz dużo praktycznej wiedzy. Uri opowie Wam jak poznać wysokiej jakości kawę oraz nauczy w jaki sposób parzyć kawę w domu, aby uzyskać najlepszy smak. Dowiecie się czy do przygotowania kawy idealnej potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Będziecie mogli porównać smak tego samego rodzaju kawy zaparzonej na wiele sposobów przy użyciu takich narzędzi jak: aeropress, chemex, syfon, drip, frenchpress, kawiarka czy flip. Dodatkowo przygotujecie pyszne dania z wykorzystaniem kawy: kanapkę z kawą i bekonem z pastą z koziego sera i daktyli oraz granolę kawowo-czekoladową, a z ziaren z mielonej kawy każdy będzie mógł przygotować aromatyzowany peeling do ciała i zabrać go do domu w specjalnie przygotowanym słoiczku. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie brunchu. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (herbata, woda) oraz sezonowy, aromatyczny napar. Warsztaty odbywają się w języku angielskim z obecnością tłumacza. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana.

  Cena: 290zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Uri Wollner

  Mokotów
  Zapisy zamknięte

Prowadzący:

Uri Wollner

Właściciel znanej wśród miłośników kawy kawiarni Co Phi w Warszawie. Jego misją jest przybliżanie ludziom informacji nt. kawy i jej przyrządzania nawet prostymi domowymi sposobami.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu