Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-01 - Hello Kimchi – warsztaty kuchni koreańskiej

  Zapraszamy na aromatyczne warsztaty kuchni koreańskiej z Yeunsu Lee, rodowitą Koreanką, która doświadczenie zdobyła m.in. jako szef kuchni restauracji Platoon w Seulu. Na warsztatach poznacie tradycje kulinarne Korei - smaki, potrawy, produkty, przyprawy oraz zasady przygotowywania potraw w tamtejszej kuchni. W programie: kultowe kimchi – tradycyjne danie z fermentowanych lub kiszonych warzyw, japchae – koreański makaron ze słodkich ziemniaków z wołowiną i warzywami, kimbap – koreańskie sushi oraz bibimbap – regionalny ryż z warzywami, wołowiną i chili. A na deser: hotteok – słodkie koreańskie placki nadziewane sezamem i orzechami. ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ W JĘZYKU ANGIELSKIM. Na warsztatach serwowany będzie rozgrzewający, koreański cytrynowo-imbirowy napar.

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 4 godz.

  Prowadzący: Yeunsu Lee

  Mokotów
  Dalej »
 • Kwiecień
 • 2018-04-27 - Hello Kimchi – warsztaty kuchni koreańskiej

Prowadzący:

Yeunsu Lee

Yeunsu Lee. Koreanka urodzona w Seulu. Gotowanie od zawsze było częścią jej życia. Gdy była dzieckiem jej rodzice prowadzili własną restaurację przez ostatnie 10 lat kierowała i była szefem kuchni restauracji PLATOON w Seulu.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu