Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: październik-listopad 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Październik
 • 2017-10-16 - Knife skills, czyli techniki posługiwania się nożem w kuchni

  Zapraszamy na nową odsłonę kultowych zajęć Knife Skills, podczas których pod okiem Sebastiana Olmy, zwycięzcy II edycji programu Top Chef, nauczycie się podstawowych technik pracy z nożem. W programie część merytoryczna: rodzaje noży w kuchni, zasady przygotowania stanowiska do pracy oraz zasady bezpieczeństwa podczas krojenia, a także część techniczna: wprowadzenie do prawidłowych technik krojenia i tempa pracy z nożem. Podczas części praktycznej nauczycie się: 8 technik krojenia warzyw (bátonnet, brunoise, jardinièr, julienne, macédoine, printanière, vichy, château), podstawowych technik filetowania owoców i siekania ziół oraz podstawowych technik trybowania drobiu (na przykładzie kurczaka) oraz filetowania ryby (na przykładzie pstrąga). Na koniec zajęć przygotujecie: roladkę z kurczaka z pieczoną papryką w sosie pieprzowym oraz pstrąga gotowanego z młodymi warzywami i sałatami. Na warsztatach uczestnicy będą pracować na wysokiej jakości japońskich nożach marki Chroma. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowy napar.

  Cena: 290zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Sebastian Olma

  Mokotów
  Dalej »
 • 2017-10-23 - Knife Skills, czyli techniki posługiwania się nożem w kuchni

 • Listopad
 • 2017-11-20 - Knife skills, czyli techniki posługiwania się nożem w kuchni

Prowadzący:

Sebastian Olma

Doświadczony szef kuchni. Zwycięzca II edycji programu Top Chef. Wcześniej szef kuchni w restauracjach: Sketch w Teatrze Wielkim, Cafe Zielony Niedźwiedź w Warszawie (Knajpa Roku 2015 wg. Gazety Wyborczej) oraz w Restauracji Wilcza 50. Doświadczenie kulinarne zdobywał m.in. u tak znanych szefów kuchni jak Gordon Ramsay i Tom Aikens - w którego słynnej londyńskiej restauracji miał okazję pracować.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu