Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Luty
 • 2018-02-26 - Pasta Party

  Zapraszamy na prawdziwe, włoskie Pasta Party z Ernestem Jagodzińskim, utytułowanym szefem kuchni restauracji Autentyk - kuchnia i ludzie w Poznaniu, wyróżnionym przez Gault&Millau tytułem Szef Jutra. W roli głównej - samodzielne przygotowany, domowy makaron. Na zajęciach przygotujecie 4 rodzaje makaronu: tagliatelle, spaghetti, tortelli oraz ravioli. W programie: tagliatelle z wołowiną, imbirem i zielonymi warzywami, ravioli ze szpinakiem, żółtkiem i salsą z pomidorów oraz kolendry, spaghetti z indykiem, suszonymi pomidorami i mlekiem kokosowym oraz tortelli z krewetkami i kaczką. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, zimowy napar.

  Cena: 230zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Ernest Jagodziński

  Poznań
  Dalej »
 • Marzec
 • 2018-03-14 - Włoskie gotowanie

 • 2018-03-23 - Włoskie gotowanie

 • Kwiecień
 • 2018-04-10 - Pizza Party

 • 2018-04-14 - Pasta Party cz.1

 • Maj
 • 2018-05-12 - Pasta Party cz.2

Prowadzący:

Ernest Jagodziński

Head Chef w Restauracji Autentyk - kuchnia i ludzie w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał w Restauracjach Cucina w City Park Hotel & Residence, ’99, Senses i The Westin Warsaw Hotel. Zwycięzca konkursów kulinarnych: I miejsce w L’Arte De La Cuisine Martell (2005), III miejsce w Kulinarnym Pucharze Polski (2005), „Kucharz Odkrycie Roku 2010” według magazynu Kuchnia, Juror Kulinarnego Pucharu Polski, Szef Jutra wg przewodnika Gault & Millau (2017). Pasjonat kuchni tajskiej, promotor kuchni polskiej na świecie.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu