Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-28 - Superfoods dla początkujących

  Zapraszamy na zajęcia z superfoods w roli głównej. Czym są popularne superfoods i dlaczego warto po nie sięgać? Czy to kolejna kulinarna moda, czy też może warta uwagi dieta oparta o nieprzetworzone, naturalne produkty o bogatych wartościach odżywczych, korzystnie wpływających na nasz organizm. Dlaczego jedne produkty są super, a inne nie? Egzotyczne jagody goji, nasiona chia, spirulina czy może rodzima żurawina, kasza jaglana i jarmuż? Które produkty odznaczają się wysoką wartością odżywczą i po które z nich warto sięgać? Przewodnikiem po temacie będzie Michał Lachur - szef kuchni modnego, wegańskiego Organic Corner Bistro na warszawskim Mokotowie, nasz ekspert od zdrowego odżywiania. Na warsztatach - oprócz gotowania - dużo wiedzy o zdrowej, zbilansowanej diecie. Uczestnicy pracować będą indywidualnie oraz w grupach (2-4 os.) na wysokiej jakości produktach organicznych. W programie: przeciwzapalne smoothie z kurkumą i imbirem, jaglanka z grzybami shiitake, ciecierzycą i jarmużem, zupa pomidorowa z komosą ryżową, tofu i glonami nori, krakersy chia z 5 ziaren z pesto bazyliowym z chlorellą oraz galaretka z czarnego bzu z owocem baobabu i jagodami goji. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowy, ziołowy napar. UWAGA! Warsztaty rozpoczynają się o godz.18.00

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • Kwiecień
 • 2018-04-17 - Super bowls - kuchnia dla aktywnych

 • 2018-04-18 - Zdrowe lunchboxy

 • Maj
 • 2018-05-16 - CookUp na zdrowie: tłuszcze

 • 2018-05-26 - Beauty Bowls

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu