Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Styczeń
 • 2018-01-20 - Tarty i tartaletki

  Zapraszamy na kolejne warsztaty cukiernicze z niezwykle doświadczonym cukiernikiem, Sous Chefem cukierni hotelu Mercure - Jarkiem Konrady. Tym razem tematem spotkania będą modne tarty i tartaletki. Prowadzący opowie Wam o rodzajach tart i tartaletek, sposobach przygotowania spodów oraz rodzajach nadzienia i popularnych dodatkach. Każdy z uczestników będzie pracował samodzielnie i pod okiem prowadzącego przygotuje 4 wypieki. W programie: tarta limonkowa z chrupiącą czekoladą, tarta czekoladowa Black Currant, tartaletki z marakują i bezą włoską oraz zimowe crunchy tartaletki orzechowo-rumowe Batavia. Wszystkie, przygotowane na zajęciach wypieki, będziecie mogli skosztować na miejscu bądź zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz zimowy napar.

  Cena: 220zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 4 godz.

  Prowadzący: Jarosław Konrady

  Poznań
  Dalej »
 • Luty
 • 2018-02-10 - Czekoladowe Love

 • Kwiecień
 • 2018-04-28 - Bagietki, bułki, flatbready i wiosenne pasty, pesta i twarożki

Prowadzący:

Jarosław Konrady

Mistrz cukierniczy z prawie 40.letnim doświadczeniem. Pastry Sous Chef hotelu Mercure w Poznaniu. Uczestnik licznych kursów i szkoleń oraz laureat wielu konkursów cukierniczych. Ukończone profesjonalne kursy karmelarskie i czekolady pozwalają mu na rozwijanie jego pasji jaką są cukiernicze dekoracje.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu