Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-28 - Bagietki, bułki, flatbready i wiosenne pasty, pesta i twarożki

  Zapraszamy na kolejne warsztaty piekarnicze z Szymonem Tomiło. Tym razem tematem zajęć będą domowe bagietki, śniadaniowe bułeczki i flatbready oraz wiosenne pasty, pesta i śniadaniowe twarożki. W programie: część teoretyczna: rodzaje i typy ogólnodostępnych mąk, akcesoria piekarnicze i ich wykorzystanie, sposoby pieczenia różnego rodzaju pieczywa oraz część praktyczna: przygotowanie bagietek, bułek i flatbreadów oraz past, pest i twarożków. W programie: domowe bagietki, puszyste, wiosenne, zielone bułeczki z avocado, flatbready z patelni oraz pasta z zielonego groszku, pesto rukolowe z migdałami oraz śniadaniowe twarożki (z rzodkiewką, szczypiorkiem i świeżymi ziołami). Każdy uczestnik zabierze ze sobą do domu słoiczki z samodzielnie przygotowanymi pastami i pestami.

  Cena: 270zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok. 4 godz.

  Prowadzący: Szymon Tomiło

  Mokotów
  Dalej »
 • Maj
 • 2018-05-11 - ABC Cukiernictwa: czekolada

 • Listopad
 • 2018-11-24 - ABC Cukiernictwa: czekolada

Prowadzący:

Szymon Tomiło

Z wykształcenia grafik, z zamiłowania kucharz. Pierwsze kulinarne kroki stawiał u boku babci-Rosjanki. To dzięki niej w kuchni ceni proste domowe smaki. Dziś nie wyobraża sobie śniadania bez własnego chleba. Zaraził tą pasją wielu przyjaciół i znajomych. Nawet własnego psa nazwał Pajda.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu