Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 14 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu (poniedziałki lub poniedziałki i piątki; zajęcia z wypiekania chleba w sobotę). Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Zapisy: studio@cookup.pl Kontakt: 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1900 zł za osobę | Termin: zima 2019 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (soboty). Każde z nich potrwa ok. 4 - 5 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 2500 zł za osobę | Termin: 16.02 – 3.03.2019 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Listopad
 • 2018-11-07 - Gęsina dla początkujących

  Zapraszamy na kolejne mięsne gotowanie z Sebastianem Olmą, charyzmatycznym szefem kuchni restauracji Belvedere, który swoje umiejętności kulinarne zdobywał m.in.w restauracjach Toma Aikensa i Gordona Ramsaya w Londynie. Tym razem, jak co roku w listopadzie, tematem zajęć będzie gęsina. Na warsztatach uczestnicy będą pracowali indywidualnie. Każdy otrzyma jedną gęś i nauczy się ją czyścić, filetować, porcjować, doprawiać, marynować oraz przygotowywać przy wykorzystaniu różnych technik kulinarnych (tj. smażenie, pieczenie, duszenie itp.). W programie: consommé z gęsi na białkach z ziołowymi kluseczkami, burger z gęsiną, sosem żurawinowym, piklami i sałatą oraz pieczone pierś gęsi w sosie z czerwonego wina i jabłkiem karmelizowanym w miodzie. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowy, aromatyczny napar.

  Cena: 350zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Sebastian Olma

  Mokotów
  Dalej »
 • 2018-11-24 - ABC Cukiernictwa: czekolada

 • 2018-11-27 - Wietnam od kuchni

 • 2018-11-29 - Indie od kuchni

 • Grudzień
 • 2018-12-09 - Zimowe trufle, praliny i tabliczki czekolady

Prowadzący:

Sebastian Olma

Szef kuchni Restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich. Zwycięzca II edycji programu Top Chef. Wcześniej szef kuchni w restauracjach: Sketch w Teatrze Wielkim, Cafe Zielony Niedźwiedź w Warszawie (Knajpa Roku 2015 wg. Gazety Wyborczej) oraz w Restauracji Wilcza 50. Doświadczenie kulinarne zdobywał m.in. u tak znanych szefów kuchni jak Gordon Ramsay i Tom Aikens - w którego słynnej londyńskiej restauracji miał okazję pracować.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu