Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: październik-listopad 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Październik
 • 2017-10-05 - Power Mama: EkoMama w kuchni

  Zapraszamy na pierwsze powakacyjne warsztaty kulinarno-dietetyczne dla mam. Tym razem na zajęciach zajmiemy się tematem kuchni ekologicznej. Czym jest kuchnia ekologiczna? Dlaczego warto kupować eko produkty? Na co zwracać uwagę kupując i czy trzeba wydawać fortunę, by gotować ekologicznie. Zajęcia poprowadzą: Michał Lachur - szef kuchni i współwłaściciel Organic Corner Bistro, ekspert od kuchni ekologicznej, którego sklep wielokrotnie odznaczany był tytułem najlepszego eko sklepu w Polsce oraz Ania Radowicka (d.Jelonek) - doświadczona dietetyczka, mama małej Hani, znana m.in. z programów DDTVN i Pytanie na śniadanie. Na warsztatach pracować będziecie na wysokiej jakości produktach ekologicznych, z których przygotujecie całodzienne menu, składające się ze: śniadania, obiadu, lunchu, obiadu i kolacji. W programie szybkie, zdrowe, eko potrawy dla całej rodziny: tofucznica z suszonymi pomidorami, smoothie zielony potwór z jarmużem, bananami i owocami sezonowymi, wegańska minestrone z makaronem ryżowym, placki z ciecierzycy i cukinii oraz mus z awokado cytrynowo-waniliowy na spodzie z herbatników. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie obiadu. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz jesienny napar. UWAGA: Mamo! Na zajęcia możesz zabrać ze sobą swoje Maluchy. Na najmłodszych czekają: specjalny kącik zabaw przygotowany przez markę Janod, przewijak i miejsce do karmienia Najmłodszych przygotowane przez markę Beaba oraz foteliki oraz akcesoria do karmienia Maluchów. Partnerem projektu jest marka Beaba.

  Cena: 320zł

  Godzina: 11:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur i Anna Radowicka (d. Jelonek)

  Mokotów
  Dalej »
 • Listopad
 • 2017-11-14 - Power Mama: Warzywa są super

Prowadzący:

Michał Lachur i Anna Radowicka (d. Jelonek)

Michał Lachur - Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. Anna Radowicka (d. Jelonek) dyplomowany dietetyk współpracujący z telewizją TVN.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu