Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Maj
 • 2018-05-16 - Power Mama: ryby są super

  Zapraszamy Was na kolejne warsztaty kulinarno-dietetyczne dla Mam. Tym razem rozprawimy się z tematem ryb w rodzinnym menu. O tym jak ważne w zbilansowanej diecie są ryby wie chyba każdy. Jednak nie każdy potrafi je przygotować w smacznej i atrakcyjnej - zarówno dla Małych jak i Dużych - formie. Dlatego na zajęciach nauczycie się przygotowywać uwielbiane, rybne klasyki. Przewodnikiem po temacie będą: Olin Gutowski, tata Soli i Lucjana, autor bloga i kanału na YT „1000 wędek”, prowadzący program „Jak to jest złowione” oraz Ania Jelonek, mama Hani, doświadczona dietetyczka, specjalizująca się w diecie najmłodszych. Na zajęciach nauczycie się filetować ryby, dowiecie się jak wybierać najlepsze gatunki, jak sprawdzać ich jakość, gdzie je kupować i na co zwracać uwagę kupując. W programie: delikatny rosół rybny, paluszki rybne w kształcie rybek, burgery rybne z mrożonej ryby oraz rybka w kanapce, czyli pasta z wędzonek makreli i awanturka z sardynek. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie lunchu. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz ziołowy, aromatyczny napar. UWAGA: Mamo! Na zajęcia możesz zabrać ze sobą swoje Maluchy. Na najmłodszych czekają: specjalny kącik zabaw przygotowany przez markę Janod, przewijak i miejsce do karmienia Najmłodszych przygotowane przez markę Beaba oraz foteliki i akcesoria do karmienia Maluchów. Partnerem projektu jest marka Beaba.

  Cena: 320zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Olin Gutowski i Anna Radowicka

  Mokotów
  Dalej »
 • Czerwiec
 • 2018-06-23 - Power Mama: zdrowe gofry

Prowadzący:

Olin Gutowski i Anna Radowicka

Olin Gutowski - autor bloga i kanału YT „1000 wędek”, prowadzący programu „Jak to jest złowione” w TVN Turbo. Anna Radowicka - dyplomowany dietetyk współpracujący z telewizją TVN.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu