Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-07 - Ryby i owoce morza: tuńczyk, dorsz, krewetki i mule

  Zapraszamy na kolejne warsztaty z rybami i owocami morza w roli głównej. Zajęcia poprowadzi Ernest Jagodziński, utytułowany szef kuchni restauracji Autentyk - Kuchnia i Ludzie w Poznaniu, wyróżniony podczas konkursu Gault&Millau tytułem Szef Jutra. Na zajęciach nauczycie się m. in. czyszczenia, obierania, doprawiania owoców morza oraz czyszczenia, filetowania, porcjowania i doprawiania ryb. Tym razem w roli głównej: tuńczyk, dorsz, krewetki i mule. W programie: tatar z tuńczyka z limonką, kolendrą i chili, czarne tagliolini z krewetkami i kurczakiem ze szpinakiem i pomidorkami cherry, dorsz z pęczakiem, szafranem i zielonym groszkiem oraz mule w zielonym curry z bok choy i mango. Warsztaty zakończą się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, ziołowy napar.

  Cena: 220zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Ernest Jagodziński

  Poznań
  Dalej »
 • 2018-03-12 - Akademia CookUp: ryby

 • 2018-03-16 - Ryby dla początkujących

 • Kwiecień
 • 2018-04-13 - Ryby i owoce morza: dorsz, dorada, małże, krewetki, homar

 • 2018-04-21 - CookUp rodzinnie: Ryby są super!

Prowadzący:

Ernest Jagodziński

Head Chef w Restauracji Autentyk - kuchnia i ludzie w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał w Restauracjach Cucina w City Park Hotel & Residence, ’99, Senses i The Westin Warsaw Hotel. Zwycięzca konkursów kulinarnych: I miejsce w L’Arte De La Cuisine Martell (2005), III miejsce w Kulinarnym Pucharze Polski (2005), „Kucharz Odkrycie Roku 2010” według magazynu Kuchnia, Juror Kulinarnego Pucharu Polski, Szef Jutra wg przewodnika Gault & Millau (2017). Pasjonat kuchni tajskiej, promotor kuchni polskiej na świecie.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu