Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Grudzień
 • 2017-12-02 - Rodzinne Mikołajki: zdrowe, słodkie upominki

  Zapraszamy na kolejne, rodzinne gotowanie w CookUp. Tym razem tematem zajęć będą zdrowe słodkości, idealne na świąteczne upominki. Przewodnikiem po temacie będzie Michał Lachur, szef kuchni Organic Corner Bistro, nasz ekspert od zdrowego, dobrego odżywiania. Prowadzący pokaże jak w prosty i szybki sposób - wspólnie z dzieciakami - przygotować smaczne, słodkie świąteczne upominki. Na warsztatach dzieci, wspólnie z rodzicami przygotują: batoniki proteinowe z ekspandowanej komosy, sezamu i masła orzechowego, kulki karobowe z żurawiną oraz świąteczny krem daktylowo-czekoladowy w słoiczku. Wszystkie, przygotowane na zajęciach zdrowe słodkości będziecie mogli zapakować w świąteczne opakowania i wręczyć je swoim Bliskim na Święta. W warsztatach mogą wziąć udział dzieci w wieku: 3–10 lat. UWAGA! Są to warsztaty rodzinne, w których na jednym stanowisku pracuje rodzic z dzieckiem. Nie są to zajęcia tylko dla dzieci. Rodzice biorą udział w zajęciach. Zapisując się prosimy podać liczbę stanowisk (1 stanowisko: 3 osoby). Cena: 350 zł (1 rodzic + maksymalnie 2 dzieci lub 2 rodziców + 1 dziecko).

  Cena: 350zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 2-3 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • 2017-12-02 - Rodzinne Mikołajki: zdrowe, słodkie upominki

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu