Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-10 - Pizza Party

  Zapraszamy na Pizza Party z Marcinem Cebulskim, utytułowanym mistrzem pizzy, głównym Pizzermanem z restauracji Cucina. Na zajęciach nauczycie się samodzielnie przygotowywać tradycyjne ciasto na pizzę, poznacie też różne jej rodzaje. Dowiecie się czym się różni tradycyjna pizza od pizzy bianca, czy calzone, co zrobić, by ciasto pięknie wyrosło, a po upieczeniu nie łamało się pod ciężarem dodatków, jak dobierać dodatki do rodzaju pizzy, z jakiej mąki przygotowywać ciasto i czy robić je na zakwasie czy z dodatkiem drożdży. Każdy uczestnik przygotuje 3 rodzaje pizzy: klasyczną pizzę, pizzę bianca i pizzę calzone. W programie: tradycyjna pizza z sosem pomidorowym, mozzarellą, rukolą, szynką parmeńską, pomidorkami cherry i parmezanem, pizza calzone z sosem pomidorowym, mozarellą, szynką i pieczarkami oraz pizza bianca z oliwą, mozarellą, spinatą, sałatami, czerwoną cebulą i pomidorkami cherry. Spotkanie zakończy się degustacją dań w formie zasiadanej, letniej kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada.

  Cena: 190zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: 3-4 godz.

  Prowadzący: Marcin Cebulski

  Poznań
  Dalej »
 • 2018-04-14 - Pasta Party

 • Maj
 • 2018-05-18 - Włoskie gotowanie: Toskania

 • Czerwiec
 • 2018-06-22 - Pizza Party

Prowadzący:

Marcin Cebulski

Główny pizzerman w restauracji Cucina w Poznaniu. Zdobywca złotego medalu w kategorii pizza klasyczna na A.C.E.E.A International Pizza Championship Master Show Team w Bukareszcie, zdobywca tytułu mistrza Nuceria w Nocera Superiore pod Neapolem. Do produkcji swojej pizzy stara się używać polskich produktów.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu