Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-13 - Ryby i owoce morza: dorsz, dorada, małże, krewetki, homar

  Zapraszamy na warsztaty z rybami i owocami morza w roli głównej. Zajęcia poprowadzi Marek Kropielnicki, doświadczony szef kuchni restauracji Do Bo Do, który pracował m.in. jako Sous Chef restauracji SENSES (odznaczonej gwiazdką Michelin). Na warsztatach nauczycie się filetować, czyścić, obierać, porcjować oraz doprawiać ryby i owoce morza. Poznacie różne sposoby i metody obróbki tj. pieczenie, gotowanie, czy smażenie. Prowadzący opowie Wam też, gdzie kupować dobrej jakości owoce morza i ryby oraz na co zwracać uwagę kupując. W programie: dorsz, dorada, krewetki, małże oraz homar. Na zajęciach uczestnicy będą pracowali indywidualnie oraz w małych grupach (2-4 os.) i pod okiem prowadzącego przygotują: tajską zupę z dorszem, małżami i makaronem ryżowym, doradę (filetowaną w całości) z patelni z chrupiącym jarmużem i sosem yuzu, sałatkę z homarem, małżami, szlachetnymi sałatami, melonem i sosem holenderskim oraz czarny makaron (barwiony atramentem z kałamarnicy) z krewetkami i chilli. Warsztaty zakończą się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz ziołowy napar. UWAGA! Warsztaty rozpoczynają się o godz.18.00.

  Cena: 350zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 4 godz.

  Prowadzący: Marek Kropielnicki

  Mokotów
  Brak miejsc - istnieje możliwość zapisania się do listy rezerwowej.
  Dodaj do listy rezerowej »
 • 2018-04-21 - CookUp rodzinnie: Ryby są super!

 • Maj
 • 2018-05-16 - Power Mama: ryby są super

Prowadzący:

Marek Kropielnicki

Szef kuchni restauracji Do Bo Do na ul. Foksal w Warszawie. Doświadczenie w Polsce zdobywał pracując m.in. w Restauracji SENSES (odznaczonej gwiazdką Michelin), jako chef kuchni w Restauracji Dwie Trzecie mediterranean fusion oraz jako sous chef w Restauracji Zest by Kibart. Urodzony w Anglii Marco inspiruje się kuchnią z różnych stron świata (w szczególności z Włoch, nieszablonową kuchnią Wysp Brytyjskich oraz kuchnią azjatycką). Zachwyca się i delektuje naturalnymi smakami bogatej przyrody oraz nowoczesnym gotowaniem.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu