Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-06 - Akademia CookUp: Owoce morza dla początkujących

  Zapraszamy Was na zajęcia w ramach 9. edycji Akademii CookUp, naszego autorskiego kursu gotowania od podstaw. Tym razem tematem spotkania będą owoce morza. Warsztaty poprowadzi Marek Kropielnicki - szef kuchni restauracji Do Bo Do, który pracował m.in. jako Sous Chef restauracji SENSES (odznaczonej gwiazdką Michelin). W części teoretycznej zajęć poznacie klasyfikację owoców morza oraz ich wartości odżywcze. Dowiecie się jak rozpoznać dobrej jakości owoce morza, gdzie je kupować oraz na co zwracać uwagę kupując. W części praktycznej, pracując indywidualnie, nauczycie się: obierać, czyścić oraz przygotowywać je różnymi metodami obróbki (tj.smażenie, pieczenie czy gotowanie). Następnie, pod okiem prowadzącego przygotujecie: krewetki w stylu Thermidor, tradycyjną francuską zupę Bouillabaisse, ostrygi zapiekane z kremowym serem Camembert i porami oraz mule z pomidorami. Spotkanie zakończy się degustacją samodzielnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, ziołowy napar. Uwaga: istnieje możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach Akademii, w miarę dostępnych miejsc. Nie ma obowiązku uczestniczenia we wcześniejszych lub późniejszych zajęciach Akademii. Akademia CookUp to kurs kulinarny od podstaw składający się z 22 spotkań. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i składają się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs kończy się egzaminem praktycznym, po którym uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu.

  Cena: 350zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 4 godz.

  Prowadzący: Marek Kropielnicki

  Mokotów
  Dalej »
 • 2018-04-13 - Ryby i owoce morza: dorsz, dorada, małże, krewetki, homar

 • 2018-04-18 - ABC owoców morza

 • 2018-04-20 - ABC owoców morza

 • Maj
 • 2018-05-18 - ABC krewetek

 • 2018-05-25 - Surf and Turf

 • Czerwiec
 • 2018-06-08 - ABC owoców morza

Prowadzący:

Marek Kropielnicki

Szef kuchni restauracji Do Bo Do na ul. Foksal w Warszawie. Doświadczenie w Polsce zdobywał pracując m.in. w Restauracji SENSES (odznaczonej gwiazdką Michelin), jako chef kuchni w Restauracji Dwie Trzecie mediterranean fusion oraz jako sous chef w Restauracji Zest by Kibart. Urodzony w Anglii Marco inspiruje się kuchnią z różnych stron świata (w szczególności z Włoch, nieszablonową kuchnią Wysp Brytyjskich oraz kuchnią azjatycką). Zachwyca się i delektuje naturalnymi smakami bogatej przyrody oraz nowoczesnym gotowaniem.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu