Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-26 - Akademia CookUp: wieprzowina dla początkujących

  Zapraszamy Was na zajęcia w ramach 9. edycji Akademii CookUp, naszego autorskiego kursu gotowania od podstaw. Tym razem tematem zajęć będzie wieprzowina. Warsztaty poprowadzi Tomasz Królikowski, doświadczony szef kuchni, który gotował m.in. w Royal Society, Royal Collage of Surgeons oraz British Library w Londynie. W pierwszej części warsztatów poznacie: budowę histologiczną, podział tuszy na elementy kulinarne i gastronomiczne, wartości odżywcze, skład chemiczny oraz podstawowe techniki przygotowania wieprzowiny tj. gotowanie, smażenie, duszenie czy pieczenie. Dowiecie się jakie przyprawy i dodatki najlepiej dobierać do mięsa wieprzowego oraz w jaki sposób sprawdzać jego jakość. W części praktycznej, pracując indywidualnie lub w małych grupach (2-4 os.) przygotujecie: stir-fry z polskim schabem złotnickim, tofu, warzywami sezonowymi i makaronem sojowym, oryginalne amerykańskie żeberka BBQ, domową wędlinę z suszonego schabu oraz tournedos z polędwiczki wieprzowej z krokietem ziemniaczanym i miodem. Spotkanie zakończy się degustacją samodzielnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, ziołowy napar. UWAGA! Istnieje możliwość uczestniczenia w pojedynczych zajęciach Akademii, w miarę dostępnych miejsc. Nie ma obowiązku uczestniczenia we wcześniejszych lub późniejszych zajęciach Akademii. Akademia CookUp to półroczny kurs kulinarny od podstaw składający się z 20 spotkań. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i składają się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs kończy się egzaminem praktycznym, po którym uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu.

  Cena: 350zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 4 godz.

  Prowadzący: Tomasz Królikowski

  Mokotów
  Dalej »
 • Kwiecień
 • 2018-04-06 - Akademia CookUp: Owoce morza dla początkujących

 • 2018-04-09 - Akademia CookUp: drób dla początkujących

 • 2018-04-13 - Akademia CookUp: wołowina dla początkujących

 • 2018-04-16 - Akademia CookUp: kuchnia sezonowa z Agatą Wojdą

 • 2018-04-23 - Akademia CookUp: jagnięcina i cielęcina dla początkujących

 • 2018-04-27 - Akademia CookUp: chleb pszenny

Prowadzący:

Tomasz Królikowski

Doświadczony szef kuchni. Fachu uczył się pracując w restauracjach w Londynie ( m.in. w Royal Society, Royal College of Surgeons oraz dla British Library) i Mediolanie. W pracy zwraca szczególną uwagę na produkty lokalne i sezonowe.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu