Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Listopad
 • 2017-11-24 - ABC owoców morza

  Zapraszamy na nowe warsztaty z owocami morza w roli głównej, które poprowadzi Piotr Bruś-Klepacki, nadworny kucharz magazynu KUKBUK. Na zajęciach nauczycie się m. in. czyszczenia, obierania, porcjowania oraz doprawiania owoców morza. Poznacie także różne sposoby i metody obróbki ośmiornicy, kalmarów, langustynek i małż. Prowadzący opowie Wam także, gdzie kupować dobrej jakości owoce morza oraz na co zwracać uwagę kupując. W programie: ośmiornica pieczona w czerwonym winie z ziemniakami i wędzoną solą, kalmary nadziewane małżami, duszone w pomidorach z sycylijską oliwą, chrupiąca krążki kalmarów z sosem aioli, grillowane langustynki z klarowanym masłem. Warsztaty zakończą się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji przy lampce wina. Przygotowane na warsztatach dania, będziecie też mogli zabrać ze sobą do domu, w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz letnia lemoniada.

  Cena: 320zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Piotr Bruś-Klepacki

  Mokotów
  Dalej »
 • 2017-11-29 - Ryby i owoce morza: przegrzebki, sandacz, dorsz, krewetki, omułki, raki

 • Styczeń
 • 2018-01-16 - ABC krewetek

 • 2018-01-26 - Surf and Turf

Prowadzący:

Piotr Bruś-Klepacki

Kucharz współpracujący z magazynem KUKBUK. Autor niezliczonej ilości przepisów oraz sesji zdjęciowych o tematyce kulinarnej. Pomaga przyszłym restauratorom przełożyć ich marzenia na rzeczywistość. Doświadczenie zdobywał w kuchniach najlepszych restauracji. Wielbiciel etnicznego jedzenia i szczerości na talerzu.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu