Wybierz interesujący Cię voucher:

Uwaga! Wprowadziliśmy zmianę w voucherach. Od teraz kupując voucher silver (poprzednio pod nazwą OPEN270) możesz korzystać z warsztatów do kwoty 280zł. Osoby które zakupiły voucher OPEN270 również mogą skorzystać z każdego warsztatu oznaczonego ikonką OPEN SILVER.

Voucher OPEN350 również zmienił nazwę - obecnie to OPEN GOLD

Liczba:
 
Akceptuję Regulamin
 
Oświadczam, że osoby wskazane przeze mnie jako uczestnicy warsztatów mają skończone 18 lat (nie dotyczy zajęć oznaczonych "dla młodzieży" lub "dla dzieci")

Nim dokonasz płatności prosimy upewnij się, że dane zamówienia są poprawne!


Liczba voucherów: 1
Typ: OPEN GOLD
Cena: 350

Pamiętaj, że...


  • ?...po zakupie vouchera na wskazany adres e-mail wysyłany jest kod niezbędny do zapisania się na warsztaty. Prosimy o przekazanie kodu osobie, dla której wykupione zostało miejsce na warsztatach.
    Kod jest ważny przez 6 miesięcy od dnia zakupu. Oznacza to, że w tym czasie należy dokonać wyboru warsztatów z dostępnych w zakładce "warsztaty" i zapisać się. Kod umożliwia zapisanie się na jedne warsztaty.
  • ?...żeby zapisać się na zajęcia wykorzystując voucher należy wybrać warsztaty, kliknąć "dalej". Następnie należy zaznaczyć opcję "voucher" i podać dane uczestnika. W następnym kroku podać kod otrzymany przy zakupie vouchera. Zapisy podlegają dostępności miejsc, dlatego po podjęciu decyzji o wyborze warsztatów, prosimy nie zwlekać z zapisem.
  • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
  • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu