Przejdź do treści

Polityka zwrotów

Jesteśmy elastyczni

Możesz wycofać się z zakupu, zmienić zdanie, przepisać się na inne warsztaty lub otrzymać zwrot wpłaty, jeżeli poinformujesz nas o tym w terminie do 3 dni przed warsztatami, w których miałaś/miałeś uczestniczyć. W zależności od tego, co potrzebujesz zrobić, skorzystaj z opcji automatycznego odwołania uczestnictwa lub napisz do nas.

Jeżeli chcesz zmienić warsztaty na inne, kliknij w link znajdujący się w potwierdzeniu zamówienia. Zostaniesz automatycznie wypisana/wypisany z warsztatów i otrzymasz drogą mailową voucher na kwotę anulowanych warsztatów. Jeżeli rezerwowałaś/rezerwowałeś warsztaty za pomocą vouchera lub ktoś zrobił to w Twoim imieniu i nie posiadasz maila potwierdzającego zakup, napisz na studio@cookup.pl.

Jeżeli chciałabyś/chciałbyś otrzymać zwrot wpłaconej kwoty, napisz od razu na studio@cookup.pl. Zwrot odbywa się tą samą drogą, którą dokonana została płatność. Pieniądze powinnaś/powinieneś otrzymać w ciągu kilku dni, maksymalnie 14. Jeżeli tak by się nie stało, poinformuj nas o tym, a wyjaśnimy sytuację. W transakcję zakupu, jeżeli odbywa się ona drogą internetową zaangażowane są poza nami inne strony, takie jak operator płatności, czy operatorzy kart płatniczych i musimy upewnić się, że wszystkie przebiegło, jak należy.