Przejdź do treści

Warsztaty kulinarne dla firm

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Zorganizujemy warsztaty kulinarne i wydarzenia integracyjne dla firm

Wspólne gotowanie łączy! Przygotowujemy warsztaty kulinarne i wydarzenia dostosowane do potrzeb klientów: spotkania integracyjne (dla pracowników lub kluczowych klientów) czy tematyczne (np. świąteczne i jubileuszowe). Każde wydarzenie mieć inny motyw przewodni – kuchnia wegańska, wegetariańska lub pochodząca z danego kraju – sami decydujecie, w jakim obszarze chcecie się sprawdzić. Wszystkie warsztaty kulinarne kończą się wspólną kolacją, podczas której uczestnicy mają okazję skosztować potraw, które sami przygotowali.

Pomożemy w organizacji promocji Twojego produktu

Organizujemy i nadzorujemy eventy promujące produkty i marki, na przykład prezentacje produktów dla dziennikarzy, blogerów i liderów opinii. Każde wydarzenie ma odrębny charakter – z chęcią pomożemy Ci dobrać do niego odpowiedni program kulinarny.

Obsłużymy Twoją sesję zdjęciową i plan filmowy

Nasi klienci mogą sfotografować ugotowane przez siebie dania i pochwalić się nim w mediach społecznościowych – wszystko dzięki doskonale oświetlonemu stanowisku fotograficznemu, które dostępne jest dla wszystkich uczestników warsztatów. Organizujemy także kulinarne sesje zdjęciowe czy plany filmowe w naszym studiu i zapewniamy ich kompleksową obsługę.

Zaprosimy Cię na kolację degustacyjną

Na życzenie klientów organizujemy wyjątkowe kolacje degustacyjne z najlepszymi szefami kuchni, takimi jak Sebastian Olma, Mateusz Gessler, Karol Okrasa i Robert Makłowicz. W ramach naszej współpracy międzynarodowej przygotowujemy również spotkania z międzynarodowymi chefami, na przykład z Olią Hercules.

Wynajmiemy przestrzeń na wydarzenie niestandardowe

Masz inny pomysł? Możemy udostępnić Ci naszą przestrzeń. Wszystkie wydarzenia organizujemy kompleksowo, ustalając z klientem program kulinarny i opcje dodatkowe. Zapewniamy odpowiedni sprzęt, składniki i opiekę szefów kuchni. Dbamy o najmniejsze detale, takie jak profesjonalny fotograf, dekoracje sezonowe i tematyczne czy przygotowane specjalnie na daną okazję fartuchy uczestników. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat warsztatów kulinarnych dla firm organizowanych przez CookUp w Warszawie – zapraszamy do kontaktu!

Wyślij zapytanie o ofertę

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Dział Obsługi Klientów Biznesowych
Kontakt
692 493 678
studio@cookup.pl