Przejdź do treści

Wydarzenia dla Firm

Gotowanie na każdą okazję - w celach integracyjnych, biznesowych, promocyjnych, degustacyjnych.

Kulinarne integracje

Warsztaty kulinarne organizowane na wyłączność dla Kliena, prowadzone przez jednego z naszych głównych prowadzących lub przez znaną osobowość świata kulinarnego. W naszym studiu przy ul. Hożej możemy zorganizować warsztaty dla grupy do 60 osób. Większe warsztaty organizujemy w zewnętrznych, wynajętych do tego celu miejscach (maksymalna liczba uczestników zależy od przestrzeni). Warsztaty organizujemy w całej Polsce. Czas trwania całego wydarzenia to zazwyczaj 4-4,5 godz. (w tym około 2 godz. wspólnego gotowania) - chyba, że mamy inne wytyczne. Uczestnicy, pod okiem prowadzącego, wspólne przygotowują zazwyczaj 3 dania. Rodzaj menu uzgadniamy wspólnie z Klientem wg. potrzeb i preferencji. Warsztaty mogą być prowadzone w j.polskim lub angielskim.

Kulinarny business mixer

Spotkania biznesowe dla firm w formie warsztatów kulinarnych. Organizowane cyklicznie. Spotkania rozpoczynają się od krótkiego przedstawienie firm. Następnie trwające około 2 godz. warsztaty kulinarne i wspólne przygotowanie kolacji złożonej z 3 dań Później kontynuujemy spotkanie przy kolacji i wspólnych rozmowach. Spotkania dają możliwość nawiązania nowych relacji biznesowych w sprzyjających warunkach, w których nie liczy się hierarchia służbowa, za to liczy się współpraca nakierowana na osiągnięcie wspólnego celu. Dla niewielkich grup spotkania te są też bardziej efektywną kosztowo, służącą celom integracyjnym, alternatywą dla spotkań na wyłączność. Wybór uczestników jest po stronie firm, ale możemy służyć sugestią. Przeczytaj szczegóły

Live cooking

Wydarzenia podczas których dania przygotowuje na żywo kucharz. Uczestnicy nie uczestniczą w gotowaniu. Prowadzący przygotowuje jedno lub kilka dań, dzieląc się z uczestnikami sposobem ich przygotowania oraz wartościowymi informacjami o samych daniach, wykorzystanych produktach, ideach kulinarnych. Na życzenie Klienta mogę być przygotowane porcje degustacyjne dla uczestników. Wydarzenia tego typu nadaje się doskonale do przekazania uczestnikom informacji o produktach, daniach, dietach.

Warsztaty sommelierskie

Warsztaty sommelierskie z uznanym sommelierem Łukaszem Besterem. Warsztaty, w trakcie których uczestnicy poznają historie poszczególnych win, zgłębią tajniki uprawy winorośli oraz tradycji winiarskich Nowego i Starego Kontynentu. Nauczą się rozpoznawać dobrej jakości wina oraz w prawidłowy sposób je degustować. Czas trwania warsztatów to około 3-4 godz. Podczas warsztatów degustowanych jest zazwyczaj 6-7 rodzajów win.

Napisz do nas - przygotujemy dla Ciebie propozycję

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Obsługa Klientów Biznesowych
Kontakt
692 493 678
studio@cookup.pl