Przejdź do treści

O nas

CookUp to przede wszystkim studio kulinarne w Warszawie, w którym odbywają się warsztaty dla osób indywidualnych, pokazy, prezentacje, konferencje kulinarne dla firm oraz prywatne śniadania, obiady i kolacje z gotowaniem na żywo, jak również sesje zdjęciowe oraz wydarzenia integracyjne. CookUp zajmuje się również promowaniem talentów kulinarnych (CookUp Talents) oraz edukacją na temat zdrowego odżywania się mam i ich dzieci oraz kobiet w ciąży, aktywizacją seniorów poprzez warsztaty kulinarne, oraz innymi projektami społecznymi (CookUp Fundacja).

Warsztaty

W naszych warsztatach dla Klientów indywidualnych bierze udział do 18 osób (lub 20 osób w przypadku prowadzenia warsztatów przez dwoje prowadzących), co zapewnia komfortowy kontakt z prowadzącym każdemu uczestnikowi. Dla prawdziwych miłośników gotowania mamy kursy składające się z kilku lub kilkunastu zajęć, w tym autorski, kompleksowy kurs gotowania od podstaw. Dowiedz się więcej, odwiedzając naszą zakładkę Akademia CookUp.

Zobacz propozycję warsztatów i wybierz coś dla siebie

W CookUp masz największy wybór warsztatów, m.in. warsztaty kuchni tajskiej, włoskiej, indyjskiej, wietnamskiej, meksykańskiej, koreańskiej, warsztaty wegańskie i mięsne (wołowina, drób, ryby i owoce morza), sushi, oraz warsztaty z wypieków, w tym chleba i cukiernicze. Są także warsztaty techniczne, jak knife skills, czyli nauka krojenia.

Kup warsztat
lub

Kup voucher podarunkowy

Podaruj voucher na warsztaty kulinarne w CookUp. Warsztaty kulinarne to doskonały prezent nie tylko dla pasjonatów gotowania, ale dla każdego, kto lubi ciekawie spędzić poznać nowe osoby i przy okazji zdobyć nowe umiejętności.

Kup voucher

Warsztaty dla firm

Na imprezach zamkniętych Klientom oferujemy do 45 stanowisk do gotowania. Doradzamy przy wyborze programu wydarzenia, menu, najlepszego do danej okazji. Zapewniamy wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania wydarzenia – od doświadczonych szefów kuchni, przez sprzęty i akcesoria kuchenne, do składników spożywczych oraz fartuchów kucharskich oraz koordynujemy przebieg wydarzeń.

Dowiedz się więcej

Nasze studia

  • Najbardziej wszechstronna oferta kulinarna - "szyta na miarę"
  • Najwięcej współpracujących szefów kuchni - ponad 50 kucharzy
  • Ponad 4000 zorganizowanych wydarzeń