Przejdź do treści

O nas

CookUp to przede wszystkim dwa studia kulinarne – w Warszawie i Poznaniu, w których odbywają się warsztaty dla osób indywidualnych, pokazy, prezentacje, konferencje kulinarne dla firm oraz prywatne śniadania, obiady i kolacje z gotowaniem na żywo, jak również sesje zdjęciowe oraz wydarzenia integracyjne. CookUp zajmuje się również promowaniem talentów kulinarnych (CookUp Talents) oraz edukacją na temat zdrowego odżywania się mam i ich dzieci oraz kobiet w ciąży, aktywizacją seniorów poprzez warsztaty kulinarne, oraz innymi projektami społecznymi (CookUp Fundacja).

Warsztaty

W naszych warsztatach dla Klientów indywidualnych bierze udział maksymalnie 16 osób (lub 20 osób w przypadku prowadzenia warsztatów przez dwoje prowadzących), co zapewnia komfortowy kontakt z prowadzącym każdemu uczestnikowi. Dla prawdziwych miłośników gotowania mamy kursy składające się z kilku lub kilkunastu zajęć, w tym autorski, kompleksowy kurs gotowania od podstaw. Dowiedz się więcej, odwiedzając naszą zakładkę Akademia CookUp.

Zobacz propozycję warsztatów i wybierz coś dla siebie

W CookUp masz największy wybór warsztatów, m.in. warsztaty kuchni tajskiej, włoskiej, indyjskiej, wietnamskiej, meksykańskiej, koreańskiej, warsztaty wegańskie i mięsne (wołowina, drób, ryby i owoce morza), sushi, oraz warsztaty z wypieków, w tym chleba i cukiernicze. Są także warsztaty techniczne, jak knife skills, czyli nauka krojenia.

Kup warsztat
lub

Kup voucher podarunkowy

Podaruj voucher na warsztaty kulinarne w CookUp. Warsztaty kulinarne to doskonały prezent nie tylko dla pasjonatów gotowania, ale dla każdego, kto lubi ciekawie spędzić poznać nowe osoby i przy okazji zdobyć nowe umiejętności.

Kup voucher

Warsztaty dla firm

Na imprezach zamkniętych Klientom oferujemy nawet do 50 stanowisk do gotowania w Warszawie i 35 stanowiska w Poznaniu. Doradzamy przy wyborze programu wydarzenia, menu, najlepszego do danej okazji. Zapewniamy wszystko, co jest potrzebne do zorganizowania wydarzenia – od doświadczonych szefów kuchni, przez sprzęty i akcesoria kuchenne, do składników spożywczych oraz fartuchów kucharskich oraz koordynujemy przebieg wydarzeń.

Dowiedz się więcej

Nasze studia

  • Najbardziej wszechstronna oferta kulinarna - "szyta na miarę"
  • Najwięcej współpracujących szefów kuchni - ponad 50 kucharzy
  • Ponad 2000 zorganizowanych wydarzeń