Voucher podarunkowy CookUp

Podaruj bliskim voucher na warsztaty kulinarne w CookUp. Wybierz dowolną wartość vouchera. Osoba obdarowana sama wybierze najlepszy dla siebie warsztaty. Warsztaty kulinarne to doskonały prezent nie tylko dla pasjonatów gotowania, ale dla każdego, kto lubi ciekawie spędzić czas, poznać nowe osoby i przy okazji zdobyć nowe umiejętności. Voucher jest ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu. Po złożeniu zamówienia jest wysyłany, w formie elektronicznej, na podany adres e-mail.

SZANOWNI KLIENCI: Od 1 stycznia 2019 roku realizacja zakupionych voucherów będzie możliwa jedynie w studiu CookUp w Warszawie. Bardzo prosimy o przemyślane zakupy.

Wartość karty

lub
Wpisz wartość

Dlaczego voucher na warsztaty?

Wspólne gotowanie to doskonała forma spędzania czasu i jednocześnie zdobywania nowych umiejętności. Warsztaty kulinarne to wspaniała forma integracji i poznawania nowych osób. Uczestnicy naszych warsztatów wykonują różne zawody, pochodzą z różnych środowisk. To co ich łączy w chwili warsztatów to wspólne wykonywanie zadania. Warsztaty kulinarne to też świetna forma relaksu. Wymaga zaangażowania, skupienia się na wykonywanych czynnościach, dzięki czemu nasza głowa odpoczywa od codziennych spraw. A efektem 3-4 godzinnej pracy na warsztatach są wspaniałe dania.

Dlaczego CookUp?

W CookUp stawiamy m.in. na różnorodność tematyczną warsztatów. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. Można znaleźć u nas m.in. (czasami w zależności od sezonu) warsztaty kuchni tajskiej, włoskiej, indyjskiej, wietnamskiej, meksykańskiej, koreańskiej, warsztaty wegańskie w różnych odsłonach oraz mięsne w różnych wersjach i tematyce (wołowina, drób, ryby i owoce morza, steki, burgery), sushi, ramen oraz warsztaty z wypieków, w tym chleba i liczne warsztaty cukiernicze, takie jak bezy, torty, ciasta, tarty, serniki. Są także warsztaty techniczne, jak knife skills, czyli nauka krojenia oraz warsztaty tematyczne – np. zdrowe lunchboxy, kuchnia zero waste, kasze, jadalne prezenty, street food. A czasami nawet warsztaty niekulinarne, np. z kaligraficzne.