Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Luty
 • 2018-02-21 - Vegan Power: Zima w mieście, czyli jak przetrwać zimę na diecie roślinnej

  Zapraszamy na aromatyczne, pełne smaków, roślinne gotowanie z Michałem Lachurem, szefem kuchni kultowego, wegańskiego Organic Corner Bistro na warszawskim Mokotowie. Tym razem tematem spotkania będzie Zima w mieście, czyli jak przetrwać na diecie roślinnej w okresie, gdy sezonowe produkty tj. świeże warzywa, czy owoce są trudniej dostępne, a organizm bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje wzmocnienia. Na zajęciach - oprócz gotowania - dużo wiedzy nt. zdrowego odżywiania się, produktów, komponowania potraw i smaków oraz suplementacji w kuchni roślinnej. Na warsztatach uczestnicy będą pracowali na wysokiej jakości produktach organicznych i przygotują 4 potrawy oraz wegański napój. W programie: korzenne smoothie z dyni i nerkowców, krem z czarnej rzepy z chrzanem i makiem, pieczone frytki z pietruszki, marchewki i batata z masłem orzechowym, orkiszowy gulasz z fasolą, ziemniakami i jarmużem oraz na deser - czekoladowe ciasto z batata. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz rozgrzewający, zimowy napar.

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • 2018-02-28 - Zimowe Warzywo

 • Marzec
 • 2018-03-08 - Kulinarne SPA: dieta dla zdrowych włosów, skóry i paznokci

 • 2018-03-28 - Superfoods dla początkujących

 • Kwiecień
 • 2018-04-19 - Vegan Comfort Food

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu