Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w ciągu tygodnia (wtorki, piątki oraz dwie soboty). Każde z nich potrwa ok. 4-5 godz. i będzie składało się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 4 października 2016 - 4 lutego 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2017-03-08 - Vegan Power na Dzień Kobiet: superfoods

  Zapraszamy na wyjątkowe, aromatyczne warsztaty kuchni wegańskiej z Michałem Lachurem, szefem kuchni kultowego Organic Corner na warszawskim Mokotowie. Tym razem tematem będą superfoods. Prowadzący opowie Wam, co kryje się pod tym tajemniczym tytułem, poznacie klasyki superfoods i nasze rodzime odpowiedniki oraz co i jak łączyć, aby w pełni wykorzystać ich potencjał. Na warsztatach przygotujecie potrawy, które dobrze wpłyną na Wasze samopoczucie, zdrowie i urodę. W programie: przeciwzapalne smoothie z kurkumą i imbirem, krakersy 5 ziaren z bazyliowym pesto z chlorellą, pomidorowa zupa z nori, quinoa i tofu oraz odżywcza jaglanka z grzybami shiitake, ciecierzycą i jarmużem. A na deser: galaretka chia z czarnego bzu. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji przy lampce wina. Wszystkie, przygotowane na zajęciach potrawy będziecie mogły zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowany będzie aromatyczny napar oraz gorące napoje (kawa, herbata).

  Cena: 290zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • 2017-03-21 - Vegan Power: wiosenny detoks

 • Kwiecień
 • 2017-04-13 - Wegańska Wielkanoc

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu