Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, wtorki lub piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 13 marca 2017 - 19 czerwca 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2017-04-13 - Wegańska Wielkanoc

  Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty kuchni wegańskiej z Michałem Lachurem, współwłaścicielem i szefem kuchni kultowego Organic Corner Bistro na warszawskim Mokotowie. Tym razem tematem spotkania będzie przygotowanie wegańskich, wielkanocnych potraw. Na zajęciach, oprócz gotowania, duża dawka wiedzy nt. produktów wykorzystywanych w kuchni roślinnej, sposobie suplementacji czy komponowaniu pełnowartościowej, wegańskiej diety. Na warsztatach korzystać będziecie z wysokiej jakości składników organicznych. Pod okiem prowadzącego, będziecie pracować w 4 osobowych grupach i każdy z uczestników przygotuje 5 wegańskich, wielkanocnych dań. W programie: wegańskie jajka faszerowane czarną solą himalajską, wegański żurek z wędzonym tofu, wielkanocna sałatka z batatem i majonezem z nerkowców, pasztet z zielonej soczewicy z jarmużem, suszoną śliwką i orzechami włoskimi oraz surowy mazurek czekoladowy. Wszystkie, przygotowane na zajęciach dania, zabierzecie ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz wiosenny, ziołowy napar.

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • Maj
 • 2017-05-11 - Vegan Power: wegański grill

 • 2017-05-26 - Vegan Power: przygotowanie do lata

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu