Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w ciągu tygodnia (wtorki, piątki oraz dwie soboty). Każde z nich potrwa ok. 4-5 godz. i będzie składało się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 4 października 2016 - 4 lutego 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2017-03-08 - Vegan Power na Dzień Kobiet

  Zapraszamy na kolejne warsztaty kuchni wegańskiej, które poprowadzi Eryk Wałkowicz, dietetyk, autor jednego z najbardziej popularnych wegańskich blogów - erVegan. Tym razem tematem będzie zbilansowana, wegańska dieta dla Pań. Na zajęciach sporo informacji o zdrowym odżywianiu, wegańskich zamiennikach tradycyjnych produktów, komponowaniu potraw i smaków w kuchni roślinnej. Prowadzący opowie Wam też, gdzie kupować dobrej jakości wegańskie produkty i na co zwracać uwagę kupując. Na warsztatach przygotujecie potrawy, które dobrze wpłyną na Wasze samopoczucie, zdrowie i urodę. W programie: pomidorowy krem z czerwonej soczewicy z czosnkowymi grzankami i chrupiącymi pestkami dyni, jarmużowa sałatka z jabłkiem i żurawiną, marchewkowe klopsiki z wędzonego tofu na purée z batatów, jaglany budyń z anyżowymi gruszkami oraz zielony koktajl mocy z jarmużu i owoców. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji przy lampce wina. Wszystkie, przygotowane na zajęciach potrawy będziecie mogły zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowany będzie aromatyczny napar oraz gorące napoje (kawa, herbata).

  Cena: 270zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Eryk Wałkowicz

  Poznań
  Dalej »
 • Kwiecień
 • 2017-04-12 - Vegan Power: wegańska Wielkanoc

 • 2017-04-26 - Vegan Power: wegańskie burgery

Prowadzący:

Eryk Wałkowicz

Dietetyk, autor bloga erVegan, miłośnik dobrej i prostej kuchni, która pozytywnie wpływa na zdrowie. Swoją wiedzę o zdrowym żywieniu zdobywał na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Publikując zdrowe i łatwe do wykonania przepisy, pokazuje, że kuchnia roślinna może być pyszna nawet dla faceta. Zamienia fasolę w mocno czekoladowe brownie, bataty w pyszne burgery, a daktyle w słodki karmel!

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu