Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, wtorki lub piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 13 marca 2017 - 19 czerwca 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2017-04-12 - Vegan Power: wegańska Wielkanoc

  Zapraszamy na wyjątkowe, wielkanocne warsztaty kuchni wegańskiej, które poprowadzi Eryk Wałkowicz, dietetyk, autor jednego z najbardziej poczytnych wegańskich blogów - erVegan. Tym razem tematem zajęć będzie wegańska Wielkanoc. Na zajęciach sporo informacji o zdrowym odżywianiu, wegańskich zamiennikach tradycyjnych produktów, komponowaniu potraw i smaków w kuchni roślinnej. W programie: pasta bezjajeczna w dwóch wersjach: z tofu i ciecierzycy, wegański majonez na dwa sposoby: z mleka sojowego i aquafaby, żurek na samodzielnie przygotowanym zakwasie, buraczki z chrzanem, czyli klasyczna ćwikła, świąteczny pasztet z białej fasoli oraz dwie wersje wegańskiego wielkanocnego mazurka: różany i waniliowy. Wszystkie, przygotowane na zajęciach potrawy, będziecie mogli skosztować na miejscu lub zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowany będzie aromatyczny, wiosenny napar.

  Cena: 270zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Eryk Wałkowicz

  Poznań
  Dalej »
 • 2017-04-26 - Vegan Power: wegańskie burgery

Prowadzący:

Eryk Wałkowicz

Dietetyk, autor bloga erVegan, miłośnik dobrej i prostej kuchni, która pozytywnie wpływa na zdrowie. Swoją wiedzę o zdrowym żywieniu zdobywał na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Publikując zdrowe i łatwe do wykonania przepisy, pokazuje, że kuchnia roślinna może być pyszna nawet dla faceta. Zamienia fasolę w mocno czekoladowe brownie, bataty w pyszne burgery, a daktyle w słodki karmel!

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu